PRE MUZIKANTOV

Prosíme všetkých účinkujúcich Rockového záberu aby boli na mieste aspoň jednu hodinu pred svojim plánovaným vystúpením podľa časového rozpise na stránke. Ako všetci vieme v rozpise môžu nastať pod vplyvom rôznych okolností zmeny ale tým že budete v areáli všetci načas to môžeme minimalizovať. Muzikanti majú vjazd zabezpečený až do areálu festivalu, parkovanie podľa pokynov SBS.

Pódiová aparatúra, ktorú vieme zabezpečiť:

  • bicie - základná sada, nutnosť priniesť svoj rytmičák a činely
  • bass - Ampeg komplet
  • gitara - zabezpečené dve bedne 4x10, nutnosť doniesť svoj zosilňovač a efekty, prípadne kombo
POKYNY PRE ÚČINKUJÚCICH

Kapely na Rockovom zábere budú hrať v poradí a s časmi ktoré sú uvedené v časovom rozpise na tejto stránke. Vo vlastnom záujme by mali prísť v takom čase, aby stihli rozloženie aparatúry, prípadne krátku zvukovú skúšku v limite na to určenom. Usporiadateľ si vyhradzuje v prípade potreby a v nevyhnutnom prípade zmeniť tento rozpis priamo v mieste konania akcie.

K dispozícii všetkým účinkujúcim bude základná sada bicích bez činelov a rytmického bubna, basová aparatúra Ampeg a dve 4x10 gitarové bedne - pozor, nie komplet gitarové aparatúry!

Účinkujúci dostanú pri vjazde nahlásený počet vstupov, s vozidlom majú možnosť vojsť do areálu festivalu a tam aj po nevyhnutný čas parkovať. Pri vjazde sa riadia pokynmi SBS.

Tiež žiadame všetkých potvrdených účinkujúcich nech na náš mail nahlásia počet účinkujúcich členov kapely. Tí dostanú pri vstupe pásky inej farby ako návštevníci. Bezplatnú účasť kamarátov, manželiek, frajeriek a ďalšieho doprovodu ktorý by sa mal v pláne dostať do areálu spolu s kapelou bohužiaľ nemôžme zabezpečiť...
Generálny partner
Hlavní partneri
ZLATÝ BAŽANT LED display Reklamní partneri
Predajca automobilov Škoda a Seat mesto Dolný Kubín obec Oravská Poruba
Wedbesign: Oravaweb © yoky 2007; spracovanie podkladov: šidajdo+keke (targo);
foto: pišta dúha, jožo pastorek, jaro taraj, ďuro pracný, peter vrábel, oravsko (burian&grenčík), oravaweb (yoky), infoštúdio d. kubín, tono paluga
MEDIÁLNI PARTNERI:
Vellas KamaXpert TV DK Gong Pelprint Profidesign www.oravarockfest.sk www.oravalive.sk
Valid HTML 4.01!  |   Valid CSS!   |         admin