PRE MUZIKANTOV

Prosíme všetkých účinkujúcich Rockového záberu aby boli na mieste aspoň jednu hodinu pred svojim plánovaným vystúpením podľa časového rozpise na stránke. Ako všetci vieme v rozpise môžu nastať pod vplyvom rôznych okolností zmeny ale tým že budete v areáli všetci načas to môžeme minimalizovať. Muzikanti majú vjazd zabezpečený až do areálu festivalu, parkovanie podľa pokynov SBS.

Pódiová aparatúra, ktorú vieme zabezpečiť:

  • bicie - základná sada, nutnosť priniesť svoj rytmičák a činely
  • bass - Ampeg komplet
  • gitara - zabezpečené dve bedne 4x10, nutnosť doniesť svoj zosilňovač a efekty, prípadne kombo2 roky k dospelosti

Priatelia, takto zvykneme oslovovať vás, našich fans už nejaký ten rôčik.. Šestnásť rokov sa predierame oravskou festivalovou scénou a tunajším "islandským počasím".


16. ročník ... dlho sme váhali, či do toho ísť, alebo sa konečne pobrať na zaslúžený rockový odpočinok. Ale naše srdcia stále bijú big-bítom a neodradila nás ani minuloročná rana pod pás v podobe nízkej účasti. Dlho, predlho sme rozmýšľali čím to je - programom, či výškou vstupného, alebo nebodaj zmenou miesta? Pravdu povediac recept na úspech sme nenašli ani tento rok čo je to na škodu len a len nás, kedže pripraviť podobný festival stojí hodne voľného času, peňazí a síl. Ročník 16. dopadol ako dopadol - čakali sme trošku viac ale vďaka aj za to. Počasie nám prialo a nálada bola dobrá. Sme nesmierne vďační za každého účastníka, sponzora, a kamarátov ktorí nám nezištne pomáhali Predsa len podporujete to, čo tu budujeme len a len pre Vás. ;-)


Kapelky zahrali výborne, počasie prialo, ľudia aj keď v neočakávane nízkej kapacite vytvorili skvelú atmosféru. Čo viac si priať... možno len ne-ignoráciu kapiel do tej 19-tej hodiny. Myslím, že sme Vám ponúkli v rámci možností to kvalitnejšie z oravskej, ale aj cezpoľnej hudobnej scény. Preto si kladieme otázku, má zmysel na takýto festival ťahať kapely pred touto spomínanou hodinou? Zrejme nie, keď ich nikto nepodporí aspoň potleskom, popr. zastavenia sa bližšie pri pódiu. No hold, ako sa vraví 100 ľudí 100 chutí. Minulé ročníky nám bolo vyčítané, že nieje priestor pre stanujúcich. A to sme frčali na jednom dni. Teraz, keď tá možnosť je, tak ju nikto (česť výnimkám) nevyužije. Taktiež nás mrzí ignorácia fanušíkov z hornej časti Oravy (znova česť výnimkám) Ale, žiaľ asi je naozaj po tých rokoch festivalový trh presýtený a chcelo by to už spomínanú pauzu...


Priatelia, nebudem už viac "omáčkovať" okolo kapiel, organizácie, o našich sklamaniach alebo potešeniach.


Len poviem jedno. ĎAKUJEME za krásnych 16 rokov!!


See you next year (tentokrát už naozaj MOŽNO)T.A.R.G.O.


Generálny partner
Hlavní partneri
ZLATÝ BAŽANT LED display Reklamní partneri
Predajca automobilov Škoda a Seat mesto Dolný Kubín obec Oravská Poruba
Wedbesign: Oravaweb © yoky 2007; spracovanie podkladov: šidajdo+keke (targo);
foto: pišta dúha, jožo pastorek, jaro taraj, ďuro pracný, peter vrábel, oravsko (burian&grenčík), oravaweb (yoky), infoštúdio d. kubín, tono paluga
MEDIÁLNI PARTNERI:
Vellas KamaXpert TV DK Gong Pelprint Profidesign www.oravarockfest.sk www.oravalive.sk
Valid HTML 4.01!  |   Valid CSS!   |         admin