PRE MUZIKANTOV

Prosíme všetkých účinkujúcich Rockového záberu aby boli na mieste aspoň jednu hodinu pred svojim plánovaným vystúpením podľa časového rozpise na stránke. Ako všetci vieme v rozpise môžu nastať pod vplyvom rôznych okolností zmeny ale tým že budete v areáli všetci načas to môžeme minimalizovať. Muzikanti majú vjazd zabezpečený až do areálu festivalu, parkovanie podľa pokynov SBS.

Pódiová aparatúra, ktorú vieme zabezpečiť:

  • bicie - základná sada, nutnosť priniesť svoj rytmičák a činely
  • bass - Ampeg komplet
  • gitara - zabezpečené dve bedne 4x10, nutnosť doniesť svoj zosilňovač a efekty, prípadne kombo11.Rockový záber

30.8.2008, od 12.00 hod.

VELIČNÁ

Úspešný 11. ročník za nami a pred nami Slovensko plné festivalov. A keby len Slovensko – ale aj naša rodná Orava, donedávna zem týmto smerom ešte neoraná :-). Rastúca konkurencia nás prinútila čerpať viac ako po iné roky z českej hudobnej scény a nakoniec nám spoza rieky Moravy vyšla táto kombinácia – Silent Stream of Godless Elegy, Suffer, Doga, Kreyson a David Koller. Z ohlasov ktoré sme mali doteraz možnosť zachytiť vcelku dobrá voľba, aj keď minuloročný Olympic je Olympic. A potom ako to už názov napovedá, bol to Záber – mladí a šikovní (Tiaxait, Every Else), starší a skúsenejší (Ecrins, Oravia, Targo) známi či menej známi (Slobodná Európa, Arzén, Peter Bažík, Attention, Dorian Gray) . Neprislúcha nám ako organizátorom hodnotiť kto bol dobrý viac alebo menej – to zhodnotíte vy fanúšikovia. Dávame priestor vašim príspevkom ktoré môžete posielať na adresu rockovyzaber@post. Uverejníme však len podpísané a vulgárností zbavené názory. My by sme chceli poďakovať všetkým ktorí nám pomáhali s organizáciou, zabezpečovali stravovanie, VIP zázemie, zdravotnú službu a bezpečnosť, všetkým ktorí nám pomohli finančne aj nefinančne. No a hlavne vám – fanúšikom.


T.A.R.G.O. združenie, organizátor festivalu

 

 

 

Generálny partner
Hlavní partneri
ZLATÝ BAŽANT LED display Reklamní partneri
Predajca automobilov Škoda a Seat mesto Dolný Kubín obec Oravská Poruba
Wedbesign: Oravaweb © yoky 2007; spracovanie podkladov: šidajdo+keke (targo);
foto: pišta dúha, jožo pastorek, jaro taraj, ďuro pracný, peter vrábel, oravsko (burian&grenčík), oravaweb (yoky), infoštúdio d. kubín, tono paluga
MEDIÁLNI PARTNERI:
Vellas KamaXpert TV DK Gong Pelprint Profidesign www.oravarockfest.sk www.oravalive.sk
Valid HTML 4.01!  |   Valid CSS!   |         admin