PRE MUZIKANTOV

Prosíme všetkých účinkujúcich Rockového záberu aby boli na mieste aspoň jednu hodinu pred svojim plánovaným vystúpením podľa časového rozpise na stránke. Ako všetci vieme v rozpise môžu nastať pod vplyvom rôznych okolností zmeny ale tým že budete v areáli všetci načas to môžeme minimalizovať. Muzikanti majú vjazd zabezpečený až do areálu festivalu, parkovanie podľa pokynov SBS.

Pódiová aparatúra, ktorú vieme zabezpečiť:

  • bicie - základná sada, nutnosť priniesť svoj rytmičák a činely
  • bass - Ampeg komplet
  • gitara - zabezpečené dve bedne 4x10, nutnosť doniesť svoj zosilňovač a efekty, prípadne kombo2007

10.Rockový záber

1.9.2007, od 13.00 hod.

VELIČNÁ

Je to možno zvláštne, ale ešte pred tým ako sa konkrétny ročník vôbec uskutoční, potichu nám v hlavách vŕta aký by mohol byť ten nasledujúci... Intenzívnejšie sme na 10. ročníku začali pracovať asi v októbri 2006 – o to viac že desiaty je jubilejný a chceli sme ho v rámci našich možností pripraviť čo najlepšie. Ohlasy na „devinu“ boli dobré čo nás ešte viac motivovalo. S voľbou headlinera to bolo vcelku jednoduché – ponuky od zahraničných agentúr boli pre nás finančne nezvládnuteľné a predstava ceny vstupenky cez 500 Sk nereálna. Česká legenda Olympic je na vrchole viac ako 40 rokov a už to z nich robí ťahák pre niekoľko generácií... Desmod a Zuzana Smatanová majú široký okruh fanúšikov a aj napriek niektorým názorom že na rockový festival nepatria pretože sa hrávajú často v rádiu a vyhrávajú rôzne hudobné ankety nikto z nás nepochyboval že veľa ľudí príde kvôli nim. Na Ozzy Osbourne revival z Prahy sme mali veľmi dobré referencie a nech sú názory na revival kapely aké chcú – dokázali vytvoriť vynikajúcu zábavu pre verných fanúšikov ktorí vydržali až do konca.

panorama 2006

Nebolo vôbec jednoduché zostaviť výber kapiel ktoré hrali pred hlavnými hviezdami – dostali sme vyše 100 mailov s hudobnými ukážkami, veľa z nich bolo fakt dobrých. Teraz môžete posúdiť či sme mali viac či menej šťastnú ruku pri výbere. Prvý krát sme zvolili predpredaj cez sieť Ticketportal so zľavami – systém sa nám osvedčil tak zrejme budeme v ňom pokračovať aj na budúci rok.

Počasie nebolo optimálne, zúfalé pohľady všetkých zúčastnených a účinkujúcich smerom k oblohe ale v neskorších hodinách zrejme pomohli a dážď ustal. Často sme konfrontovaní s otázkami prečo festival nerobíme skôr v lete – je teplejšie, sú prázdniny... Počasie je teraz tak nestabilné, že ani polovica júla nie je zárukov teplejšej noci. Celé leto je plné termínov s festivalmi rôznych žánrov – preto sa nám termín prelomu augusta a septembra zdá zaujímavý.

Chceme poďakovať všetkým bez ktorých by sme akciu v takomto rozsahu neboli schopní uskutočniť – sponzorom, mediálnym a reklamným partnerom, technikom, pomocnému personálu, gastroobsluhe, zúčastneným kapelám a hlavne vám – fanúšikom, ktorí ste nezostali sedieť doma a prišli ste sa zabaviť. Bez vás by to bolo o ničom. Ďakujeme.

T.A.R.G.O. združenie, organizátor festivalu

Foto z X. ročníka - Jozef Staš (Yoky), Jaroslav Taraj, Ivan Farbák, Miroslav Lapso

Kvalifikant z MINIZABERU:
  • FANUEL
  • RAZ-2-TRY

 

 

 

Generálny partner
Hlavní partneri
ZLATÝ BAŽANT LED display Reklamní partneri
Predajca automobilov Škoda a Seat mesto Dolný Kubín obec Oravská Poruba
Wedbesign: Oravaweb © yoky 2007; spracovanie podkladov: šidajdo+keke (targo);
foto: pišta dúha, jožo pastorek, jaro taraj, ďuro pracný, peter vrábel, oravsko (burian&grenčík), oravaweb (yoky), infoštúdio d. kubín, tono paluga
MEDIÁLNI PARTNERI:
Vellas KamaXpert TV DK Gong Pelprint Profidesign www.oravarockfest.sk www.oravalive.sk
Valid HTML 4.01!  |   Valid CSS!   |         admin