PRE MUZIKANTOV

Prosíme všetkých účinkujúcich Rockového záberu aby boli na mieste aspoň jednu hodinu pred svojim plánovaným vystúpením podľa časového rozpise na stránke. Ako všetci vieme v rozpise môžu nastať pod vplyvom rôznych okolností zmeny ale tým že budete v areáli všetci načas to môžeme minimalizovať. Muzikanti majú vjazd zabezpečený až do areálu festivalu, parkovanie podľa pokynov SBS.

Pódiová aparatúra, ktorú vieme zabezpečiť:

  • bicie - základná sada, nutnosť priniesť svoj rytmičák a činely
  • bass - Ampeg komplet
  • gitara - zabezpečené dve bedne 4x10, nutnosť doniesť svoj zosilňovač a efekty, prípadne komboZačiatky Rockového záberu...

Keď dolnokubínska hudobná skupina TARGO, začala svoje účinkovanie v roku 1997 na klubových pódiách, chlapi si sami sebe kládli dlho otázku :“Prečo sa, do šľaka, nestretávame viaceré rockové kapely na spoločných akciách, tak ako to bolo za starej éry – totáča - na prehrávkach alebo politickej piesni?!“ No, a keďže už našťastie „politické piesne“ nemáme, objavila sa myšlienka vzniku vystúpenia viacerých ,sebe rockovo blízkych, oravských kapiel. „Bombastický“ názov Rockový záber, skrsol v hlave basgitaristu Ďura „Keke“ Pracného a bláznivý kolotoč zháňania sponzorov a vybavovania ďaľších tisíc vecí sa mohol začať!!!

A tak dňa 18 .7.1998 v lyžiarskom areáli Kuzmínovo v Dolnom Kubíne, za aktívnej pomoci vtedajšieho majiteľa chaty Jozefa “Kmotr“ Gustiňáka, odštartoval prvý 5 hodinový maratónik množstva decibelov. Síce na zmenšenom pódiu 9 x 6 m , s lešenárskymi trubkami (prikrytými plachtou) nad hlavou, ale o to spontánnejšie a s riadnym rockovým drive-om !!!

Generálny partner
Hlavní partneri
ZLATÝ BAŽANT LED display Reklamní partneri
Predajca automobilov Škoda a Seat mesto Dolný Kubín obec Oravská Poruba
Wedbesign: Oravaweb © yoky 2007; spracovanie podkladov: šidajdo+keke (targo);
foto: pišta dúha, jožo pastorek, jaro taraj, ďuro pracný, peter vrábel, oravsko (burian&grenčík), oravaweb (yoky), infoštúdio d. kubín, tono paluga
MEDIÁLNI PARTNERI:
Vellas KamaXpert TV DK Gong Pelprint Profidesign www.oravarockfest.sk www.oravalive.sk
Valid HTML 4.01!  |   Valid CSS!   |         admin